Aluship Technology Sp. z o.o.

ul. Doki 1, 80-958 Gdańsk
tel: (+48) 58 506 6868
fax: (+48) 58 506 6869
Goetz Linzenmeier
Prezes zarządu (Chairman of the Board)
Przedmiot działalności

Dysponujemy wykwalifikowaną załogą produkcyjną w ilości 170 osób oraz halą produkcyjną o powierzchni 10.000 m2.
Posiadamy zrobotyzowaną linię spawania aluminiowych sekcji płaskich i profili o szerokości 12,6m. Jest to największa tego typu instalacja w Europie.
Na naszym terenie o powierzchni 4 ha jesteśmy w stanie wyprodukować konstrukcje każdego rozmiaru.

Urządzenia techniczne

Posiadamy własną wycinarkę plazmową zainstalowaną na hali produkcyjnej, dzięki czemu znacznie skracamy czas realizacji zadań produkcyjnych.
Dzięki specjalnie opracowanemu wraz z producentem urządzenia stołowi, nasza maszyna pozwala na wycinanie elementów z blach o szerokości 3 m, długości 24m i grubości do 40mm. Świadczymy równiez usługi wycinania plazmowego dla innych firm.

Certyfikat

Mając na uwadze potrzebę spełnienia wysokich wymagań naszych Klientów, rosnące wymogi rynku oraz dbałość o stały rozój firmy, Zarząd Aluship Technology wdrożył System Zarządzania Jakością opartego o wytyczne EN ISO 9001:2008

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ