Kongsberg Maritime Commercial Marine Sp. z o.o.

ul. Kopernika 1, 83-140 Gniew
tel: (+48) 58 535 22 71
Adam Laskowski
Wiceprezes zarządu (Vice Chairman of the Board)
+48 58 782 06 55
Urządzenia techniczne

Warsztat wyposażony w maszyny i urządzenia pozwalające na przeprowadzanie kompleksowych remontów, przeglądów i konserwacji większości wyrobów Rolls-Royce Marine: urządzeń napędowych, hydraulicznych oraz systemów automatyki i sterowania.

 

Centrum Usług Wspólnych w Krakowie

  • Biuro projektowe oraz zakupy strategiczne dla Grupy Rolls-Royce
Program produkcyjny

Gniew: produkcja wciągarek okrętowych i wyposażenia pokładowego, zestawów SDO (Bezpiecznej Pracy na Pokładzie) oraz sterów.

 

Gdynia: sprzedaż w pełnym zakresie, usługi serwisowe, włącznie z kompleksowymi remontami, systemów napędowych (stery strumieniowe, śróbny nastawne, pędniki azymutalne), systemów sterowych (maszyny sterowe, stery), silniki w wykonaniu morskim i lądowym Bergen (w tym gazowe) oraz systemy kontroli wymienionych produktów firmy RR.

Certyfikat
  • ISO 9001, AS/EN9100,
  • ISO 14001
  • OHSAS 18001:2007.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ