mBank S.A.

ul. Senatorska 18, 00-950 Warszawa
tel: (+48) 22 829 15 41-42
Katarzyna Wojtowicz
Dyrektor Departamentu (Director of the Department)
Przedmiot działalności

mBank S.A. adresuje swoje usługi do firm i innych instytucji, jak również do osób fizycznych o wysokich dochodach. Bank oferuje produkty finansowe denominowane w polskich złotych i walutach zagranicznych, w tym również na cele inwestycyjne, pożyczki na finansowanie kapitału obrotowego i tzw. overdrafty, weksle krajowe i zagraniczne, pożyczki w celu dokonania poszczególnych transakcji i pożyczki konsorcjalne. 

 

Klientom mBanku oferowane są różne rodzaje usług w zakresie handlu zagranicznego, w tym akredytywy, inkaso, polecenie zapłaty, czeki bankowe. Znaczącą rolę odgrywa 7.000 banków korespondentów, do których mBank posiada dostęp poprzez Commerzbank AG.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ