Muehlhan Polska Sp. z o.o.

ul. W.Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk
tel: (+48) 58 340 15 55
fax: (+48) 58 343 02 24
Zbigniew Skrzydłowski
Prezes zarządu (Chairman of the Board)
Przedmiot działalności

Muehlhan Polska Sp. z o.o. jest członkiem Muehlhan Group - jednego z liderów na światowym rynku morskim w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych. Główna siedziba firmy mieści się w Szczecinie, gdzie znajduje się Zakład Stalowy specjalizujący się w budowie konstrukcji stalowych dla branży okrętowej, w tym kadłubów statków i jachtów, sekcji, bloków nadbudówek, kolumn dźwigów okrętowych, zrębnic, konstrukcji typu offshore i innych np. zbiorników, hal, masztów, konstrukcji (szyn i kolumn) dla systemu „roller-coaster” itp.

 

Zakład Stalowy Szczecin dysponuje 3-nawową halą produkcyjną o powierzchni 5.000 m2, wyposażoną w suwnice o nośności od 8 do 2x25 ton, drogami oraz placami utwardzonymi o powierzchni ogólnej 38.000 m2. oraz kompletnym wyposażeniem produkcyjnym umożliwiającym wykonanie zarówno prostych jak i złożonych konstrukcji stalowych. 

 

Zlokalizowany w Gdańskim Oddziale firmy Zakład Antykorozji oferuje kompleksowe usługi konserwacyjno-malarskie dla stoczni remontowych i budowlanych, przemysłu wydobywczego gazu i ropy naftowej, przemysłu lądowego oraz energetyki wiatrowej w tym: czyszczenie strumieniowo-ścierne i mechaniczne powierzchni stalowych, mycie wysokociśnieniowe powyżej 1700 bar oraz z zastosowaniem opatentowanej przez Muehlhan Group technologii µ-jet, a także aplikacje wszelkiego rodzaju powłok ochronnych.

 

Ważną działalność dla firmy prowadzi także Dział Rusztowań zajmujący się doradztwem technicznym, projektowaniem, dzierżawą, montażem i demontażem systemów rusztowań, systemów plandekowania, namiotów przemysłowych i konstrukcji specjalnych. 

 

Firma zatrudnia ponad 500 wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, których bogate doświadczenie zawodowe i profesjonalizm pozwala oferować naszym klientom wysoką jakość usług i produktów

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ