NYBORG-MAWENT S.A.

ul. Ciepła 6, 82-200 MALBORK
tel: (+48) 55 646 63 49
fax: (+48) 55 272 33 76
Piotr Jaskólski
Prezes zarządu (Chairman of the Board)
Przedmiot działalności

NYBORG-MAWENT S.A. specjalizuje się w produkcji wentylatorów promieniowych i osiowych w wykonaniach standardowych do 3,5 t przy zastosowaniu silników o mocy do 130 kW i w wykonaniach specjalnych.

 

Jednocześnie świadczy usługi z zakresu: spawania, cięcia, obróbki wiórowej, obróbki plastycznej, zabezpieczeń malarskich metodą natrysku pneumatycznego oraz hydrodynamicznego z przygotowaniem podłoża metodą piaskowania, wyrównoważania dynamicznego, pomiarów parametrów przepływowych wentylatorów, opracowania i doradztwa z tematu wentylacji.

Urządzenia techniczne

Wyposażenie techniczne Zakładu pozwala na wykonanie wyrobów będących w programie produkcji oraz usług z zakresu obróbki metali. Spółka posiada maszyny do obróbki wiórowej, plastycznej, spawania, wyważania dynamicznego i wyoblania elementów stalowych, metali kolorowych, stopów aluminium oraz żeliwa. Fabryka posiada własne biuro konstrukcyjne oraz laboratorium pomiarowe z ponad 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i badaniu nowych wyrobów.

Certyfikat
  • ISO 9001, - Duże świadectwo Uprawnień
  • spawanie konstrukcji SLV Berlin.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ