Aktualności › Piotr Soyka nie żyje.

Piotr Soyka nie żyje.

2 sierpnia 2020
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 2 sierpnia 2020 zmarł nagle Prezes REMONTOWA HOLDING i Związku Pracodawców FORUM OKRĘTOWE Pan Piotr Soyka.

Uroczystości żałobne odbędą się w środę, 12 sierpnia w Archikatedrze Oliwskiej przy ul. Cystersów 17 w Gdańsku.

09:00 - 10:00 – pożegnania indywidualne – każdy będzie mógł wejść do Katedry by pożegnać śp. Piotra Soykę i złożyć wpis do księgi kondolencyjnej.

11:00 – 13:00 – msza święta za duszę Zmarłego.

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, w uroczystościach wewnątrz Katedry może wziąć udział ograniczona liczba osób, według imiennej listy.

Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Srebrzysko w Gdańsku.

14:15 – Kondukt pogrzebowy wyruszy spod bramy Głównej cmentarza w kierunku Alei Zasłużonych.

Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji w czasie uroczystości, a także o niekupowanie kwiatów. Będzie możliwość złożenia datków do puszek Fundacji Hospicyjnej ks. E. Dutkiewicza, której śp. Piotr Soyka był darczyńcą.

Ważne: Z powodu sytuacji związanej z pandemią COVID-19, uprzejmie proszę o ścisłe przestrzeganie standardów bezpieczeństwa z tym związanych, tj. noszenie maseczek lub przyłbic w trakcie całych uroczystości, częste odkażanie rąk oraz trzymanie dystansu społecznego poprzez unikanie dotknięć, uścisków i pocałunków.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Cześć Jego Pamięci!

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ