Aktualności › Targi Morskie BALTEXPO 2021

Targi Morskie BALTEXPO 2021

26 sierpnia 2021
Z przyjemnością informujemy, że Związek Pracodawców FORUM OKRĘTOWE objął patronatem honorowym XXI Międzynarodowe Targi Morskie i Konferencje BALTEXPO 2021, które odbędą się w dniach 6-8 września 2021r, w Gdańsku. Będzie to jedna z pierwszych okazji do osobistych kontaktów branży po pandemii. 

Podobnie jak w latach poprzednich, wspólnie z ZTW S.A. organizujemy na BALTEXPO 2021 kolektywne stoisko pod patronatem Związku Pracodawców FORUM OKRĘTOWE. Do udziału w ekspozycji zapraszamy te firmy zrzeszone w FORUM OKRĘTOWYM, które chciałyby uczestniczyć w targach, a nie  decydują się na stoiska indywidualne.

Członkom Związku Pracodawców FORUM OKRĘTOWE stworzone zostaną jak najlepsze możliwości zaprezentowania produktów, usług i rozwiązań, jak również zapewniona zostanie dobra atmosfera do prowadzenia indywidualnych rozmów. Każda z firm będzie miała możliwość indywidualnej wizualizacji graficznej swojej marki, produktu lub rozwiązania. A wszystko to w nowoczesnej formie architektonicznej.

Jednocześnie informujemy, że podobnie jak to było w poprzednich edycjach Międzynarodowych Targów Morskich i Konferencji BALTEXPO, w trakcie jej trwania odbędzie się Zgromadzenie Członków Związku Pracodawców FORUM OKRĘTOWE.

Termin:
7.09.2021, godzina 9:15-11:00 (drugi dzień Targów BALTEXPO 2021)

Miejsce:
Międzynarodowe Targi Gdańskie AMBEREXPO w Gdańsku przy ul. Żaglowej 11, sala konferencyjna C.

Więcej informacji o targach i programie BALTEXPO 2021: www.baltexpo.ztw.pl

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ