VISTAL GDYNIA S.A.

ul. Hutnicza 40, 81-061 Gdynia
tel: (+48) 58 783 37 04
fax: (+48) 58 783 37 05
Ryszard Matyka
Chairman of the Board
Przedmiot działalności

Grupa Kapitałowa VISTAL bazując na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu oferuje kompleksowe wykonywanie różnorodnych konstrukcji stalowych w Polsce i Europie. Nasz obszar działania to prefabrykacja, montaż, prace antykorozyjne, badania NDT obiektów branży mostowej, okrętowej, energetyki wiatrowej oraz Offshore. Szeroki wachlarz usług jak oferujemy pozwala na dostarczanie naszym klientom produktów, często o nieprzeciętnych parametrach wagowych i wymiarowych, spełniając najwyższe wymagania jakościowe.

 

Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i wytrzymałość naszych konstrukcji by mieć pewność, iż spełnią najsurowsze wymagania norm budowlanych, według standardów polskich i europejskich. Dostarczając produkty wysokiej jakości zyskaliśmy uznanie klientów w kraju i za granicą. Możemy się poszczycić stałymi relacjami partnerskimi z firmami z całej Europy.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ